Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buqe Rama (buqja) - Meshkujt Llafazan

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x synin po ma lune fjal po me gjun une jam ka boj seri qka po don ky njeri

2xref: meshkujt llafazan kaj behane kan jan avanturista dojn sa te mushet lista

2x provokimet lej me ni an ne sy do me ta than si besoj fjalt nga goja me ndarje soset loja

3xref: meshkujt llafazan kaj behane kan jan avanturista dojn sa te mushet lista
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)