Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Kur Te Pendohesh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
version1
Kam menduar se më don
kam mendu se m'dashuron
se kam dit që tinëz meje
ti me tjerin po kalon

version2
Më në fund e morra vesh
qofsh mallku ku do që t'jesh
lotët që kam derdh për ty
kur do n'jetë kanë me t'denu

refx2
Hajt se një dit ke meu kujtua
ka me tra ndermend për mua
kur t'pnedohesh në këtë jetë
ke me m'lyp po ske me m'gjet

version3
Kam menduar se më donë
kam mendu se e imja je
se kam dit që tinëz meje
një tjeter paln e ke

refx3
Hajt se një dit ke meu kujtua
ka me tra ndermend për mua
kur t'pnedohesh në këtë jetë
ke me m'lyp po ske me m'gjet
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)