Më mbaj mend (për 1 muaj)

Edita Sopjani - Plus Minus

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kupto se dashuria jone nuk eshte me shume vetem se numer ndoshta kjo te aktivizon te mos jesh monoton
Per 1 gje i bindur t jesh une sjam femer qe lus kur bonusi i dashurisë me ty zemer është minus

2x Un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

Kupto se dashuria jone nuk eshte me shume vetem se numer ndoshta kjo te aktivizon te mos jesh monoton Per 1 gje i bindur t jesh une sjam femer qe lus kur bonusi i dashurisë me ty zemer esht minus

2x Un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive

Ti je tip qe ke deshir femrat edhe lluksin mbledhes prit e llogarit ta ndryshoj statusin

2x un plus e ti minus ke tipare shume negative punet mir i llogaris kam permasa eksplozive
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)