Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - Gjith Vs Asnihere

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
YeeaHH...!!!
Kush oo?,Kush oo?
Bigg Xiik
Kush oo?,Kush oo

Verse 1: Gheto Gold :

GheTTo G-Easy mo mos prit
nuk boj kang, po boj HIT
m'rrjedhin paret per çdo dit
un jom NICE ti je SHIT
energji ma shum se n'KEK
me HIP-HOP veq un boj lek
luj me ty si Hacky Sack
nuk t'jap fjal po CLICK-CLACK
Ngo voglush prej asaj ane
po me baben, s'ka PIDH NANE
un shum moti vi n'shpi tane
ku o forja? hajt tash gjone...
bonum diss se o IN
bonu un se o IN
vjedh prej meje se o IN
veq kqyr permas kush po ta QIN

Ref x2: Gheto-G

Barin gjith me pi
Pidhat gjith mi qi
Style gjith i ri
Si VIP gjith me hi

Ti Gangster? ASNIHERE
Ti bon rep? ASNIHERE
Ki shum lek ? ASNIHERE
A ki shmek? ASNIHERE

Verse 2: Big Xig :

A-milli A-milli 1 milion a pi don?
Jo veq fjal po krejt BABA i posedon
m'keni qart shum havera
se shum Shit po ju vjen era
leni filmat me Gangstera
palone Pidhin amatera
s'kom me ju lon frym me marr
s'o HIP-HOPI si n'pazar
kujt ti qohet n'dor me marr
s'o kjo pun per katunar
Na e korrim ktu ket far
krejt tjerve ju him sharr
PRISHTINALI jom o budall
nuk di me nal po di me kall

Ref x4: Gheto-G

Barin gjith me pi
Pidhat gjith mi qi
Style gjith i ri
Si VIP gjith me hi

Ti Gangster? ASNIHERE
Ti bon rep? ASNIHERE
Ki shum lek? ASNIHERE
A ki shmek? ASNIHERE
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)