Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Krasniqi - Pse Je Largu

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
nuk ka dite as kanar
qe sjam duke qare
a e din zemres qka mi ke ba
hajde mos vono
zemren ma shero
a e din sa shume te du
ref: pse je largu
kush tka fol keq per mu 4x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)