Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Na Bim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
- Deaslea FIGHT yyeeaahh ..!
Yeaahh .! Yeaahh !

Reff .1

-----------------------------------------------------
2X
-----------------------------------------------------

GT.1

-Kur o Puna per Hip-Hop une s'pritoj mej hin Fellit
-Gjuhna n'mikrofon edhe pse kom trupin e njerit
-I marun me rreze t'diellit baj drit si vetima
-Gojen krejt Flow trunin e musht me RIMA.
-Kur o GT ne Aksion atehere e thirrin KILLER
-Rapper 5000 Kubik me 52 Ventilla.!
-Me INFINIT njeri e di qe ma ki inati
-Kungjat qoja Nanes tane se ju ka ban bajat.!
-Kur o Puna per Hip-Hop ktu e din kush dominon
-Beatin edhe Hitin e boj se jom Number ONE
-Du m'ju pa tu kcy tu ja fut SHAKE me VOTKE
-Qa ta kisha ngjit po pom vje munim prej VOTKES

Reff.
----------------------------------------------------
2X
----------------------------------------------------

G-Fighter.2

-m'Thirrin FIGHTEEEER qajj pi INFINITIT
-E di qe ma dojn Syt me Beatin e Nakazidit .!
-Kom qeff e qysh kom qeff ty t'bertet MAMI
-t'Lo desh Bimi teshat ti gjuj pej Gjami.!
-Qikjo jav Palo qishtu e Smuj Beatin.!
-Mos rrini me FIGHTERIN .!
-Se FIGHTERI e ka SIDEN .!
-Rapperat per mu jan si troshat e bukes.!
-Jav Hupi VEDIN si me ra me trupi n'male t'vukes
-I Boj tokë si me bari t'vjeter .!
-Qitash e Kallxoj Qysh duhet FIGHTERI .!
-Um gjen t'pit tu fillit RAP me kry .!
-Um gjen SLEP tu t'njek Beat n'HIP-HOP met pshty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)