Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafi - Ekstazy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Come On..

Jona :
Ti m'je parajs qe un ndjej kur shoh
mbrenda syve tu
Te them qka gjej per mu sonte
vetem per nje nat
Me jep .. kur mund te kercej,
kerce dhe ti me mua
Te dehem te kafshoj ne ekstazy
dua qe t'jesh me mua

Dafi:
Sa dua qe te gjej,
nje minut dhe do shperthej
kom paret ti puthjet veq mjafton
un pesh te ngrej
qe e dii un e bej
me stilin tim lart te qoj
qe te rrim mos u shqetso,
e ki dafin ti plotson
Ngreje lart doren,
sho oren esht shum von
po me shum qe t'kerkon
se asgje nuk po 'mjafton
u zbardh dita , muzika
iku nata dhe me puthjet e zjarrta
me goditje shum te larta
qe ti kemi idet e qarta..

Muharrem Ahmeti:
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej

Jona :
Ti m'je parajs qe un ndjej kur shoh
mbrenda syve tu
Te them qka gjej per mu sonte
vetem per nje nat
Me jep .. kur mund te kercej,
kerce dhe ti me mua
Te dehem te kafshoj ne ekstazy
dua qe t'jesh me mua

Dafi:
Sa dua qe te gjej,
nje minut dhe do shperthej
kom paret ti puthjet veq mjafton
un pesh te ngrej
qe e dii un e bej
me stilin tim lart te qoj
qe te rrim mos u shqetso,
e ki dafin ti plotson
Ngreje lart doren,
sho oren esht shum von
po me shum qe t'kerkon
se asgje nuk po 'mjafton
u zbardh dita , muzika
iku nata dhe me puthjet e zjarrta
me goditje shum te larta
qe ti kemi idet e qarta..

Muharrem Ahmeti:
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej
LejLiLeaj . UaLejLejLej
Saaaa ` O.oo!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)