Aktoret E Portokalli - Ajo Me Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne e dime qe ju mungojme
ndaj vendosem t'ju kujtojme
do thoni ju çfare kemi bere
tyryry nje vit te tere
per koke te momes jua them une
mua me duan me shume
ça thote kjo me se me shkriu
duan Luzen, bir njeriu
Presidenti qe bej une
per te tere ore cun
ti katunaro pse bertet
s'ka si goca mamit t'vet
ç'keni shoke? pse jeni trash?
ou avash avash
i themi Amit çfare mendon
pse pyet ate?
se ajo me do.

REF 8x:
Ajo me do

Na duan femijet dhe studentat
shume lelejler politikan
jabonxhij gjith anej
ne Europe, ne Bote dhe ne Ballkan
na kerkojne dhe ne Facebook
thak a thak e thuk u thuk
na shikojne dhe ne Youtbe
po Drumbaja ku haj buk?
po ky vit si do te jete?
hajde ishalla me patent
me iku truni, du prap me dal
prit jashte se ktu ka rradhe

lalalala lalalala lalalala

se ktu ka radhe
se ktu ka radhe
I gjithe publiku na kerkon

REF 8x:
Ajo me do
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)