Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Pik Me Rrema

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pik me rrema shero shero
Hajde pik me rrema x2

Ndaj zylifin shero ne kater rena x2

Ne kater renda shero shero
Hajde fije fije x2

Kur t'merzitem shero vij e rri x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)