Më mbaj mend (për 1 muaj)

Krimineli - Para Gjykates

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
yo this life is so fuck top u knw i got a dream i need 2 go somewhere 2 see some places CRIMINAL MIND...

Paraburgimi Durres e pash 1 anderr mram mdoli gjumi tu u perdjers sikur mkishin fut en burg e shokt e mi rrishin tu qesh u cova fshiva djerst prita diten per me dal sa e pash 1 rreze diellit thash erdh koha per me dal ushtari del per dere si me ken sot dita e funit policia vjen te dera me sirena thot mos luni pysin ku ke ken ket filanin a pe njeh me thon per ne nuk ka renci po don me dit pse mfusin n1 biruc e po rrin tu u sjell verdall
oficeri te sporteli thot erdhen per me tmarr
po MONDIT nuk i plas se t'thash hajde dalim nisna bashk per gjykat skam nevoj per avokat'in deshmitarin kape bjere thirre para meje qat'her
shifna sy m'sy per ty kam 1 vrejtje ja shkeli njanin sy me tregu ca ke me hek tjap thjesht 1 betej t'nxeht fuck ke me dek.

REf

Ky sen eshte i dedikum/
Per ata qe Jan si une/
Per ata qe rrine ne Terr/
Se per ta nuk ka me gjume/
Une i them ti mbylli syte/
Kujto kohet e tua/
Mos ta nin ty per kerkon/
Se Te Tane Ty Tkane Harrua/

Po shokt ku na meten pse treten kaq leht
1 grup ku rrishim bashk dit e nat tu harzhu lek
e tash kam ra n'menime e pazdite vin n'takime
vite plaku me ushqime bashk me te nja 100 idhnime po prap munohem me i dhan kurajo vetes se intrigat vin permas cdo cast e ma eger
jam ka rri n1 ven spo shoh sen vetem driten e hanes edhe lemza kur em merr kujtoj ftyren e NANES jam ka rri nterr jetoj nferr si per dit se jeta e mushun nsherr vjen e tmerr pa e prit se jeta asht e shtir me jetu ne nji bir sa vjet e shokt e tu i ke ka pin birr menojn se ke dek pse ke met n1 ven ku as dera nuk po t'hapet buka kur po t'vjen prap nuk po t'hahet e di mire shoku jem se e kam jetu at jet se as gjumi nuk po tmerr prej merzis qe ke.

REf 2x

Ky sen eshte i dedikum/
Per ata qe Jan si une/
Per ata qe rrine ne Terr/
Se per ta nuk ka me gjume/
Une i them ti mbylli syte/
Kujto kohet e tua/
Mos ta nin ty per kerkon/
Se Te Tane Ty Tkane Harrua/

Dal para gjykats tash dhe 1 her po menoj se ca me than po fjalt nuk kan vler prokurori cohet nkam thot mos e leni t'lir avokati kundershton kerkon gjykim tlir

REf 2x

Ky sen eshte i dedikum/
Per ata qe Jan si une/
Per ata qe rrine ne Terr/
Se per ta nuk ka me gjume/
Une i them ti mbylli syte/
Kujto kohet e tua/
Mos ta nin ty per kerkon/
Se Te Tane Ty Tkane Harrua/
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)