Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Flori - Nese Don Muzik

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pjesa e Pare:

Vi si saher pe sheh qe ku jom
Ket sen moti e prite si na sun e bon
I gatshem kudo me stil unikat
Ndash me bo 1 mije hita un tnxo me ni hap
Bounce Ah I shpejt si vetetim
Dallim dost pi tjerve bi rep diciplin
The best No1 ky ven eksplodon
Skom faj femna jote per mu qe endron
Si bos me ni qosh e femna kudo
Po shoh diku larg njo me sy tu ma bo
Po chohet e kcen afrohet e vjen
Ngadal tu e sill nuk pe nxen veni ven
Bejbi Okej po thot je per mu
A bon diku mas du me ty mu njoftu
Per ty so problem po shkojm diku mas
The best No1 bojna rritem me bass

Refreni :

Nese do muzik bojna me rritem shqip
Nese je the best shkupjan rep po bim
Nese je the best jo ti sun e bon
Kejt pesh i qojm kur na dominojm

Pjesa e Dyte:

Apet qe na vim me mri sun um zen
Tu pru hit mas hiti pe kallmi cdo ven
Dy vet sa dy mije kur na jena nbin
Mos thuj nuk e prite qe hite po bim
Stop qe ngom theje back
Kallxom qa po don po don fam a do lek
P..P.. Bone per mu. P...P.. Bone ma Hot
Po bojan muzik qe qeshtu si dukat
N'stil unikat ma tfortit sundojn
Kejt vijm si the besta pi tjerve dallojm
Repin e bojm qeshtu tu qellit
Po shoh tu zhagit Nomber one tu bertit
Upss...Ouu ..Bojna the WoooW
Pe sheh qe na bojna muzik me ni zoo
Apet in the club po bone ma Hot
Qeshtu bone luje po qone ma nalt YeaH

Refreni :

Nese do muzik bojna me rritem shqip
Nese je the best shkupjan rep po bim
Nese je the best jo ti sun e bon
Kejt pesh i qojm kur na dominojm

OKEJ...Me Ritem shqip ..Qoni durt nalt Lats Go

Refreni :

Nese do muzik bojna me rritem shqip
Nese je the best shkupjan rep po bim
Nese je the best jo ti sun e bon
Kejt pesh i qojm kur na dominojm
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)