Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Flori - Durt Nalt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pjesa e pare :

U bo gati u bo terr shloja zonin meniher
Hyp nker nshkojm nclub na e kallim si saher
Un rri ulet ti je nkom zonin tem idollizon
Kadal dale zemer tash ky senin ta rrotullon
Stili jot origjinal i marum fenomenal
Dridhe qiko mos u nal qoni kejt durt nalt
Per mu e per kta fol zemer qa tha
Numer njo jem na Bojm boom Na na na
Nal. Zemer leni farefist
Trupi jot o si ni miss numer njo ntop list
Me ni flow bojm show kur na vina bojna wow
Kape luje kalle venin se per ty na bojna wow
Doni me nejt a po doni me pi jena bo high sjena si ti.
Doni qa thoni po doni me pi vina tetona venin me thy.
Jena bo high nat e dit si cdoher me DS BEATS
Dridhu sillu luje ti kalle ti me V.I.P

Refreni :

O sa shum po mkall ki stili jot
O sa shum per ty po derdhi lot
Ti se di se un te dua shum
Shko ku tdush smund te gjesh si un

Pjesa e dyte:

Durt nalt ma shum po afrohesh te un
Je ka sillesh si llokum per ty zemer boj bum
Po vina me havera na ka dera me repera
U bo vera tu thy dera po u kall atmosfera
Bojna wow sjena low kshtu e bojna ket show
A po do a qa po don nuk e di nuk e beson
Jom high mbi nivel foli zemres qa na del
Kape luje kalle venin rrotulloje at bel
Nuk e di se ke prit kadale je tu zhagit
Per mu zemer tu e sill ngoje senin tu e dridh
Stili jot unikat trupi jot u boe HOT
Kado shkojna rrotullojna Femnen ta nxo me ni Hap.
Qe po vi me teton ku po don ku po menon
Adhurus 1 milion me respekt per teton
Kejt thojn jem na Bone zemer ti AHA
Ska si na kadal dal dridhe zemer mos u nal

Refreni :

O sa shum po mkall ki stili jot
O sa shum per ty po derdhi lot
Ti se di se un te dua shum
Shko ku tdush smund te gjesh si un
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)