Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rameka - Dominoj N'ket Loj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rameka
....................
........................................
Vim ka kopliku mos thuj qe spo di ku i bjen LONDON
Mun mu qudit ta rrxoj gjdo pengesa Duhesh me dit une jom shpresa
Shipni e dit hala jom i ri sjom n'vetmi jom ka vi me ushtri
Prezantoj shqipet london pi tynve te bojn dom
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)