Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Taulant Bajraliu - Mikesha Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
moj mikesha ime e par dashurin time do ta kuptosh kur takohemi ne at bot pa genjeshtra dhe pa lot de pa lot(x2)

jaman jaman qe dua te jem keshtu linda dhe do vdes dhe do vdes(x4)

shum kerkova une nga ti dashurin time do ta kuptosh mos mendo se do t'kem frik nga takimi ne amshim ne amshim(x2)

jaman jaman qe dua te jem keshtu linda dhe do vdes dhe do vdes(x4)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)