Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shqipe Abazi - Eja Eja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Deri kur t'jetoj pa ty
ah ky mall m'dogji n'shpirt
s'kam as fuqi t'jetoj
deri kur plaget ti sheroj......2x

Ref:
aaaaaa aaaaa aaaa
ku je ti ku humbe
ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes

eja eja eja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes.

Pse s'me prite me gjat
pse s'me the dhe nji fjal
ndoshta jeten ke ndryshu
dikend tjeter don me martu......2x

Ref:
aaaa aaaaa aaa
ku je ti ku humbe
ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty dua te vdes..

muzika....

ejaejaeja sa ma shpejt
se pa ty un dua te vdes......2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)