Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lil Samee - Ndajme Nje Shpirt

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rep.1

Sa me pelqejn
mengjeset kur me
falin bashk me ty
dhe e pelqej eren
tende sme mungon
dot puthja per ty
Sa me pelqen
prekja jote
Kur me ledhaton
me kujdes
me ty e fillova
nje jet
dhe pran teje une
dua te vdes

Reff.(2x)

Jemi dy njerz qe
ndajm nje shpirt
te dua vetem ty
dhe mir e di
mos t`kisha ty
sdo t`kish mundsi
qe ta kuptoja
fjalen dashuri
fjalen dashuri ( fjalen dashuri )

Rep.2

Sa me pelqejn
mbramjet kur
lulzojem bashk
me Ty
Sa e pelqej
Fjalen Te dua
Se vetem ti di te
ma thuash
Ne jemi bashk
dhe bashk do jemi
Per Gjithmone
Fundi per ne te dy
do te jet kur dheu
na mbuloje

Reff.(2x)

Jemi dy njerz qe
ndajm nje shpirt
te dua vetem ty
dhe mir e di
mos t`kisha ty
sdo t`kish mundsi
qe ta kuptoja
fjalen dashuri
fjalen dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)