Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Deliu - Premtova

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nuk besova se nje dite dot them Lamtumir ty per jet Rruge tua bashk te piece te jet E vetmuar vazhduam ku mbetem Lamtumir thehem e pata veshtir Sdi si e thash thash per jeti e mendova gjat Dua te jesh i lir Premtova se per ty sdot qaj Ska ma menir ti shkove larg Asgjhe secret asgje tash ka vdek Skish dashuri ska vdek Premtova se per ty sdot qaj Ska ma menir ti shkove larg Asgjhe secret asgje tash ka vdek Tani eshte von per ty Shum dit e jetes borxh mi ke Shum momente te shuar ne le Zoti esht i madh gjithshka si shef Te gjitha thot
tkthehen ne ket jet Gennjeshtrat e tue me nuk bojn pun Ligesia e jote smerr fund Dot me kerkosh per ty sjam askush Premtova se per ty sdot qaj Ska ma menir ti shkove larg Asgjhe secret asgje tash ka vdek Skish dashuri ska vdek Premtova se per ty sdot qaj Ska ma menir ti shkove larg Asgjhe secret asgje tash ka vdek Tani eshte von per ty tra nmend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)