Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Kurti - Perendo Pa Lindur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hyre n'jeten tone howwww..
si legjend e rende
kur ti del dhe shkon howww...
deren e ferfllon...

Po me rrah zemra si nje kemban
e plagosur ne shpirt rri ne kemb
ti po largohesh dhe une te shiqoj
mbi supe ma more jeten oooooo...

REF 3x:
Ti perendo pa lindur o diell
kam mbet e vetme
e mposhtur keshtjell
e dashurise, e tradhetis
ma ke dhen besen
fjalen e burreris
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)