Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bohemi - Smoke Weed

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
BACKGROUND: NOIZY
reff: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit

rap 1: BOHEMI

Dal perjasht e shof jet gjithanej
i hudh syt me pa ku ka market qe tblej
po mduket larg shum po pertoj
e shof prap mduket afer edhe shkoj

femnen e kom ngat shokt i kom perqark
shum dun me fol po sdi pse i duket larg
habitem me veten athu spo njof veten
cuditem me tjeret se jom shum hight

tu bo rapin ma tmir jena tlidh si zinxhir
sun e zgidh dicka qe nuk vdes kurr
OTR GG nen lekur

smoke weed every day every night
nga mgjesi ndark edhe deri kur tzbardh
kush o me mu coni krejt durt nalt
trefletshat najer dhe krejt tu e kall

ref: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit

rap 2:

Po kthena knej syt hap gjithanej
me shum stil njet he he pa penges
e di qe spo ta e di qe ti
e di qe snuk se me shok jom tu pi

shipe na na mere mere prap na
OTR ca skan takat mo ata
e di qe ...ma knej ej ej ma knej

click clack bohemi qeka kthy prap
pak si manjak ca me bo ky ishte fat
ca me bo kur gjo ndor ske ca me bo
mer gjys me bo njo e nfund sdel kurr gjo

click clack bohemi qeka kthy prap
pak si manjak ca me bo ky ishte fat
ca me bo kur gjo ndor ske ca me bo
mer gjys me bo njo e nfund sdel kurr gjo

ref: NOIZY

Smoke weed Smoke weed dal ka dal po futna nbeat
dal ka dal e nezim jointin dal ka dal e bojm nje hit
BACKGROUND: BOHEMI
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)