Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aurela Gace - Feel The Passion

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Feel my heart, feel the words beat low
I sing my song and the echo flows
and wherever I go,I just want you to know
you're the blood in my veins
and the love in my soul

You are my wave rippling on the sea
you dry my tears and you make me real
but wherever I go, I just want you to know
my moment in time
oh sweet song of mine

I'm like an eagle in the open sky
I never land, I'm flying high

CHORUS:
Let me share my song with you,
just feel the passion
loves the message shining through
and shined reaction
it brings my heaven down to earth
and this is why
it drives me mad but it gives me life
I'm free to fly

And when I feel that I thirst for you
I’ll dab my lips with your morning dew
But wherever I go
I just want you to know
Sweet song live forever
And I’ll live with you

I'm like an eagle in the open sky
I never land, I'm flying high

CHORUS:
Let me share my song with you,
just feel the passion
loves the message shining through
and shined reaction
it brings my heaven down to earth
and this is why
it drives me mad but it gives me life
I'm free to fly

CHORUS:
Zot qe këngën ma ke fal më lerë të ndarë
nuk ka ngjyrë e nuk ka fjalë,
muret s'e mbajnë
it brings my heaven down to earth
and this is why
it drives me mad but it gives me life
I'm free to fly
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)