Më mbaj mend (për 1 muaj)

Real Flori - Ket Ritem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pjesa e Pare: (Real Flori)

Boom qe bonu Gati
Durt nalt mikrofonin pe kapi
Real repovati me stil unikat
Nuk e di sa e di e bi repin e qart
Boom Ahhh Bi senin qe don
Njo n'mikrofon po t'tingllon ni milion
Se di beson ky seni po ndodh
Pe sheh ka ala femna qe presin mju fol
Real hot music Ds the beats
You can see mee You can hear mee whu is come with the hits
Move your body everybody look whu is back
Superstar albanian explode this track
Back Leady e di qe mdon
Une qe atmosferen veren e bi ne sekond
E ti kapem per dore nuk e di qa po bojna fore
Nuk e di qe pe bojm muziken po cdo sen na shkon per dore

Refreni : (Real Flori)

Na qeshtu e bojna ket rritem
Se na veq dina me e kall
Hajde ti ndoje tan diten
Hitin qe krejtve ju n'gjall

Pjesa e Dyte: (Fesim)

Vina me rritem dallona si bos
Futja play mos u ndal e bina repin t'persost
Clubin ta kalli me full terapi
Depertojna me rritem n'Kosov e Shqipri
E di qe mu mdon m'idollizon e provokon
Saher qe hyp n'ker zonin n'fund po ja lshon
Ndegjon muzik rep don lek qa na koke
Ma e mira n'ket bote O O . O OKEJ
Doni po thoni po vim na ndite hite bim na
Ska ma real kejt jena real apet vina bian na
Shloma bitin ngoma hitin na qeshtu e bojna hot
Hina vina si vetetima drejt te bina vina prap
Kater ona kejt teona hite bona di qa bona
Avtograma jap teona Hommie jem njish ketona
Jo me t'gjona elegant vi e bi interesant
Jena t'gatshem per me kall na qeshtu e bojna hot

Refreni : (Real Flori)

Na qeshtu e bojna ket rritem
Se na veq dina me e kall
Hajde ti ndoje tan diten
Hitin qe krejtve ju n'gjall
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)