Më mbaj mend (për 1 muaj)

Seven Saraqi - Mos Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Seven turn it up
zemer ti mu ma din stilin
veq edhe 1 her du me tpa kur del
shum tjera mu ma sillin
ama veq ti um prek en tel
baby i wanna be your man
gjithqka qe ty tpelqen
nuk ka met mungu sen
nese vendos edhe me mu vjen aj
baby baby mos shko
hapat e tu shum mir i njo
ka diqka magjike nto
ftyra jote pom del ku do
lady mke bo per veti
lately nuk jam i njejti
sma nin qa thot ai tjetri
po du me kon me ty se shpejti

Ref (2x):
A ke baby ti koh per mue
A je n'veti sa shum je tum mungue
Mendjen e kam tek ti tjerat si shoh me sy
deri kur duhet e mduhet met prit un ty

Menyra se si flet
pom terhek sikur magnet
din me bo nxeht nuk ki me kon vet
baby ti pse kaq shum po pret?
Nese gjen pak koh per mu
e nuk munesh me harru
po thu e ki kuptu
qellimin qka un du
ti je per mu zemer zemer
krejt tjerat jon njesoj
une me ndrru
me kon me ty kejt kushtet ti plotsoj
i kill them with the swag
and what i see is where im at
ku do qe shkoj per to po menoj
'cause shawty so bad

Ref (2x):
A ke baby ti koh per mue
A je n'veti sa shum je tum mungue
Mendjen e kam tek ti tjerat si shoh me sy
deri kur duhet e mduhet met prit un ty

Un ty... mduhet e mduhet... un ty
deri kur mduhet e mduhet

Ref (2x):
A ke baby ti koh per mue
A je n'veti sa shum je tum mungue
Mendjen e kam tek ti tjerat si shoh me sy
deri kur duhet e mduhet met prit un ty
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)