Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Aspak

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Per me fjal i pari je
Vetja t'duket shume perfekt
Ndryshe je ne tehori
Ndryshe ne realitet

Me mir hiq mos fol
Po tregoje veten
Sme intereson
Qfar ke ber me tjetren
Sdua tja di
Se kush te ka dasht
Apo sa i ke lan e sa i ke pas

Ref:(4x)
Aspak si dua
Si du kto tema
Nuk jan tverteta
Sjan nga zemra

Emrin tim dhe ne gjum
Ndoshta sonte e therret
Ndoshta kjo eshte mir per ty
Ta kuptosh qe mbete vet

Me mir hiq mos fol
Po tregoje veten
Sme intereson
Qfar ke ber me tjetren
Sdua tja di
Se kush te ka dasht
Apo sa i ke lane e sa i ke pas

Ref:(4x)
Aspak si dua
Si du kto tema
Nuk jan tverteta
Sjan nga zemra

Ref:(4x)
Aspak si dua
Si du kto tema
Nuk jan tverteta
Sjan nga zemra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)