Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Gashi - Keng Gurbeti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ni muj ne kosov veq sa ni sahat
koka shkru mu knaq mu knaq muos mu ban rahat gurbeti ish kan veq me ban seri me te ti prish nervat me te ban gjys njer kush esht bne gurbet at uj kush e pin
kesh me i ban pak pare zor me u kthy ne shpi munin dhe takatin o i kam lan ne vend te huj tashjam kthy te shpia e spe vyj kerkujt munin dhe takatin o i kam lan ne vend te huj tash jam kthy te shpija po spi vyj kerkujt jam kthy te shpija po spi vyj kerkujt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)