Më mbaj mend (për 1 muaj)

Era Rusi - Ti E Di

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Grindemi te dy, duhemi te dy
sdo mjaftonte nje jete me ty

Nen nje qiell te dy, gjysem hene pa ty
vetem mos me ler ti aty.
Nuk po flasim, e po plasim
e nga larg me sy ti me zhvesh
buza buzen te kafshuaaar
neper zjarre qe ndezem vete

ref
Ti e di do ndryshoja vetem per ty
ti e di te dua sa te dua
ti e di do jetoja vetem per ty
rri me mua se te dua
ti e di

Nuk po flasim, e po plasim
e nga larg me sy ti me zhvesh
buza buzen te kafshuar
neper zjarret qe ndezem vete

ref
Ti e di do ndryshoja vetem per ty
ti e di te dua sa te dua
ti e di do jetoja vetem per ty
rri me mua se te dua
ti e di
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)