Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Besoja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Besoja...
Verbuar...
Ti s'me ndjeje...
tani qe...

REF:
Besoja, e doja,
pranoja une gjithçka
Verbuar, t'shikoja
e doja si i marr
ti s'me ndjeje sa te ndjeja
e gjithçka dukej qarte
Tani qe e kuptova
me mire t'jetojme te ndare

Nje moment e bukur dukej dhe bota
por shume shpejt dolen arsyet e kota
Une jam i qete, e di, tani te njoha
kam ik shume larg qe nuk te kthehem
dhe sikur te permbytet bota...

REF:
Besoja, e doja,
pranoja une gjithçka
Verbuar, t'shikoja
e doja si i marr
ti s'me ndjeje sa te ndjeja
e gjithçka dukej qarte
Tani qe e kuptova
me mire t'jetojme te ndare

Pranova sjelljen time dhe nese do gaboja
ti je e heshtur apo ke frike
per faktin qe u terhoqa
Inteligjencen tende nje tjetri tregoja
Lamtumire dashurise qe... dashurise qe...
dashurise qe kurre s'e kuptova

REF 3x.
Besoja, e doja,
pranoja une gjithçka
Verbuar, t'shikoja
e doja si i marr
ti s'me ndjeje sa te ndjeja
e gjithçka dukej qarte
Tani qe e kuptova
me mire t'jetojme te ndare
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)