Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Mos Harro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
`Okej e mar fLetOren me ju tregu ngjarje t`verteta lexoj wargje t`jetes qaq sa nuk i nxen as fLeta .
`Dikur isha i vOgeL kisha andrra shum për me mrri ku jOm shum her meta pa gjum .
`Me shum weshtirsi e pLot sfida n`jet i bOjsha wetes pytje pergjigjen pa e gjet .
`Mos harro se kush je deri dje ku je kOn mos harro se ni dit tOn perkrahje kan met dhOn .
`Qdo hap qe e bOj kqyri mir ku e qes sdu .. prej atyre qe mdojn per interes .
` Se kOm njet met thOn ngOm nese fjaLa jem st`pelqen une nuk shitna per pare asniher haweri jem .
`Une bOj muzik se e pata trashegim edhe emrin GT e kOm prej wllaut Gzim e bOj me qef mein sdi pse mgjeLozOjn e bOj për ata qe muziken tem e dOjn

Ref [2x]: '' Mos harrO se kush je edhe ku je kOn bOnu Zot i wetes mos i ngO qa thOjn deri sot e ki pa qe dosta nuk ka ngajn mas interesit sdOjn syt me ti pa ''

`Okej mos u dOrzo kur ki wetbesim tjert thOjn sje kerkah je nrrug pa kthim .
`E kOm njet me ti thOn kejt nzemer qa i kOm S` MUNDESH MU BO NJERI PA E NGRIT ZONIN TON .
`Boll jetOva n`rrena tu e qu rinin dOm weq ni fjaL e kOm per t`rit KTU MA I FORTI MBIJETON ` MOS HARRO SE KUSH JE EDHE KU JE KON BONU ZOT I WETES MOS I NGO QA THON .
` Dikur bOjsha pare per me bo 1sen tjert m`thOjshin : le a mu n'zemer m`fLen .
`Shum wite kaLun per me bO aLbum ni jet me shum pengesa si lum pafun .
`Nuk kerkowa kurr ndihm edhe pse shum pak ka nuk ta ngjet kerkush dOren nese interes ska .
`Nuk dOjn me tpa me sy nese ti arrin wet konkurrenca e bOn tweten un po fOLi reaLitet .

Ref [4x]: '' Mos harrO se kush je edhe ku je kOn bOnu Zot i wetes mos i ngO qa thOjn deri sot e ki pa qe dosta nuk ka ngajn mas interesit sdOjn syt me ti pa ''
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)