Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baggeri - Zanin Va Nali

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Yeeahh .. back again..with the new hit[shit]
sdi si me thaan..ngjonja vet..

Verse 1.

-Vaj si me ardh misafir pi n`Budapest
Per sicellin ka 1 rim per kejt tjeret ka 1 rresht
Foli per muzik boj ma shaum se 1 fabrik
prap fundi fundit vetin nuk i thom King
Sa per rap ta perli ta gerditi hip-hopin
kejt reperat i roki
me 1 shpull t`King Kongit
Si kinezt e Hong-Kongit ato han veq oriz
Reperat ton han mut . folin veq Bullshit
Njoni ma i gjat aj tjetri ma i kallt
ju perlani dosti une vaj e mar venin e par
1 tetovar si un kejt va hupen temen
hajt se vaj prap n`mot va qi skenen
Femnen tonde jo nuk e du
se e kom pas dje taj n`shpaj kur e ke qu
Per at mshile gojen s'du zo t`ndaj mo
Kallzo ma t`3nt be dost a ka ?!

Refren 2x

A be dost kallzo kush asht i pari
Dil n`Tetov po thojshin Qeni Sharrit
Dil n`Zurich po thojshin BaggerDjali
Kur du vaj prap Zonin Va Nali

Verse 2

Reperat jan kejt mahen cool
qe un ta jap 1 click n`youtube
Reperat Shqiptar i man interneti
Une pa aLbum ama prap m`hecen repi
Se Jom pi Tetove e knoj Tetovarqe
s`knoj me magjupa si Aurela Gace
Knoj vet me Kanunin ose Donin
Xhi me bo se zonin tem e don mikrofoni
S`kom diss as 1 kajnk remix
as 1her me ju s`kisha bo bussiness
turli selaki repin e perliin
e mu kur um ngjojn u duket Albanian Dream
S`du pare pi muzikes se i boj vet
s`du ma shaum se kom i kom kejt
pare femen benz sex
ene me nauk bo kurxho n`fund kom sukses

Refren 2x

A be dost kallzo kush asht i pari
Dil n`Tetov po thojshin Qeni Sharrit
Dil n`Zurich po thojshin BaggerDjali
Kur du vaj prap Zonin Va Nali
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)