Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Oh No

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Haiiiiii yeahh Valttoonn Mc. Qopp 2011 Check This a a aa
hey please kiss me now
se neser smundesh me m'nxon (kiss)
ti duhet me m'dhon se neser ësht teper vone

hey please kiss me now
se neser smundesh me m nxan
ti duhet me m'dhan se neser ësht teper vone

Mc.Qoppa:

hej please kiss me now
kur e kapi mikrofonin
krejt durt nalt bojn oh oh
kejt e din qe jom.....
per repera... fuck it
me garanc ky sen del hit
un e di qe esht valtoni
n'kater an jan qu pesh
njerzia edhe qet
jan tu e prit
jom i shpejt si gonzales
femrav jau boj endra(viva)
mikrofon simboli i seksit
edhe ni start en VIVA.

Reff. 2x// Valtoni
Nese smuj met nxan kejt bota duhet me lan
se tjetri se qon ather te une shum von
besom ti besom se pa mu deshton
e ti kur um kerkon une t'thom OH NO.

Mc.Qoppa:
Oh no m'paska ik stajlli thirma
qetu para meje du me pa genta ismajlin
du mi pa bash kejt estraden
edhe kojshiken tem zaden
se me shkum e kum mush kaden
skom muzi skom puzi
as n'shpi nuk kom gjakuzi
un e kalli mikrofonin
kur jom bashk tash me valtonin(ua,valtonin,ua valtonin..)

Reff. 2x// Valtoni
Nese smuj met nxan kejt bota duhet me lan
se tjetri se qon ather te une shum von
besom ti besom se pa mu deshton
e ti kur um kerkon une t'thom OH NO.
oh no o o oh no oh no oo oh no oh no oo oh no

Valtoni:

hey please kiss me now
se neser smundesh me m'nxon (kiss)
ti duhet me m'dhon se neser ësht teper vone

hey please kiss me now
se neser smundesh me m nxan
ti duhet me m'dhan se neser ësht teper vone.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)