Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Vera Me Solli Ne Krahet E Tua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ada
....................
Vera me solli ne krat e tua
A e din se sa te dua jom e jotja nga ...
Qendro sonteme mua
Humbas ne syt e tua jom e jotja nat per nat
....................

DMK
....................
Tani ti je me mua e shikoj qe ti me do
Ti me thua te dua vajz mos u nxito
Am a BLOODY ALBOZ po kerkoj dashuri
Po dua te vi vera ta shijosh edhe ti
Erdhi vera perseri gjith rinia del nga shpija
Ja ku jon vajzat SEXY ja ku osht gjalleria
I gjith plazhi i musher plot me njerez qe gezojn
Zhurmat ngacmore atmosferen e krijojn
.................... my shqipe F-Tim
Eyo jemi mledhur per gezim
Djemt dhe vajzat qe se bashku me 1 vend
Esht ver ka rini ka muzik gjdo shum her
E ti vajz po afrohesh po shikoj qe po mundohesh
Don te me thuash diqka e perseri largohesh
Kjo osht strategjija qe kollaj nuk perfundon
Un e ti zemer kjo osht nata jon
....................

Ref; Ada
....................
Vera me solli ne krat e tua
A e din se sa te dua jom e jotja nga ...
Qendro sonteme mua
Humbas ne syt e tua jom e jotja nat per nat
....................

F-Tim
....................
2008 ver e nxet F-Tim Ada DMK
Lshone seni play qonu kceni se na jem knej
Ngo e t'kallxoj qysh bojna qef midis vere
Hec qilma 1 birr TIRANES apo t'PESEJ
Te lagi fytin se goja mu ka ter
40grad nxet shum nxet kjo ver
Mu e DMK mu ne pa dikund afer detit
Tu pi e tu kcu me plot femna ngat vetit
Me neve po rrin me neve po pin
Na nuk pi njekim ato vet po na vin
Po mu afrohen pi ngrehi si mu kon magnet
Hajde edhe ti kce e mos um rri vet
Se shum nxet e ti nxetsin po ma shton
Rri ti me mu se te frajeri ski qa bon
Dita na shkon jasht e naten e kina club-in privat
Deshni teshat gjuni anash se u bo shum hot
....................

Ref; 5 Ada
....................
Vera me solli ne krat e tua
A e din se sa te dua jom e jotja nga ...
Qendro sonteme mua
Humbas ne syt e tua jom e jotja nat per nat
....................

....................
Dije 1 sen se na kurr nuk nalem heeyyyy
Saher qe vim shoki na e kallum heeyyyy
Dije 1 sen se na kurr nuk nalem heeyyyy
Saher qe vim shoki na e kallum heeyyyy
....................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)