Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Nuse Ke Shkuar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kmishen e bardh une sot qe e vesha
sma lagu shiu ma lagen lotet
( Binte tupani ne deren tonde
Dole duvak mbi sy ) Ref 2X

Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir
Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir

Dasmoret Ecnin ka rruga ime
Se Qove koken mem pa me sy
( Binte tupani ka dera ime
e un po qaj per ty ) Ref 2X

Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir
Nuse ke shkuar sot po martohesh
Me shokun tim mat mir Ref 2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)