Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T - Veç Asaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ladies and Gentlemen
Ouuh.
We bring to you
Oouuh.. say
Three two one
OoOuuh !

Era mir pi vjen,
knej kur kapercen,
Era mir pi vjen asaj,
I see you baby.

Oo sa po m'pelqen
era mir pi vjen
s'dua ma tjeter sen perveq asaj.

Pop It,
nese je ka nihesh mirë,
Drop It,
edhe nese nuk mundesh ma
Rock It,
pom pelqen qka jam tu pa,
sonte krejt po doj me kcy n'hava!
Yepp na na in to day ,
po doni me na ngu pa PLAY
Ok pra hajde pra ti knej
qka t'thon une bo
qka t'thom une ngo
Bone ne ni hao ti knej
hajde ma shpejt
ma mir ma leht
se pa ty une skam jet
eh eh eh...

Un du rally,
ti don gucci edhe LV (louis vuitton)
ti po don armani
une po du me ik prejt ktuhit..
once like that eehh girls like that,
une po du me tpas ne ssee
qata spo du me t'lan vet.

Era mir pi vjen
knej kur kapercen
Era mir pi vjen asaj....
Oo sa po m'pelqen
era mir pi vjen
s'dua ma tjeter sen perveq asaj.

Po du me kan un me ty
mos um vet ti mu qysh ,
bone punen gjithqysh..
Sa mir o ka t'shkon
dielli kur e reflekton
sot gjith yjet i m'blon.

Une nuk e di ti a don a s'don
une nuk e di ti qa po menon
une nuk e di ti pse po dyshon
veq e di t'konvenon.

Une nuk e di ti a don a s'don
une nuk e di ti qa po menon
une nuk e di ti pse po dyshon
veq e di t'konvenon.

Era gucci o ka i vjen
veq mos thuj si spo te pelqen
ska ka shkon ktu apet vjen
se pom pelqen o ka m'pelqen.

Era gucci o ka i vjen
mu pom doket tjeter sen
sbesoj qe ka me pas problem
se pom pelqen o ka m'pelqen

Era mir pi vjen
knej kur kapercen
Era mir pi vjen asaj....

Oo sa po m'pelqen
era mir pi vjen
s'dua ma tjeter sen perveq asaj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)