Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Vdekërisht Të Dashuroj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te pergjerohem pasosur
Pasosur te dua
Sadopak ki meshire
Permallohu per mua

REF:

Ku je tis'jam rehat
Ku je tis'kalon kjo nate
Ku je ti qe per ty po vdes
Ku je ti e vetmja shprese.
Me falme fal
Nuk jane dokrra nuk eshte loje
Ndoshta ty s'te meritoj
Por vdekerisht te dashuroj.

Plogeshtohem se pa ty
jeta me mundon
Plotesisht shpirti im
Ty te dashuron.

Jeta pa ty s'ka kuptim
I dashuri im
Me tjetrin jeten s'e pranoj
E refuzoj.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)