Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vlora - Aja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zemmer Je Shum e Omel...uuuu ajajaja
Kat Shoh Pom Shtin Met Honger...uuu ajajaja
Zemer Je Shume Omel ...
Ka t'Sho Pom Shtin Met Honger...
i Ki Te Tona T'miratt Rafsh Prei Syve Dei te ... uuu Ajajaja Pom Bon Kejt Tralalala ...uuu Ajajaja ...Lochk Po Ma Qet Tyminn...

Lil Vlora : ...Me Nivel Te Perhapt Fresh-Fresh POsht e Nalt e Kom Stilin Shum Fly Lochk Ski Nevoj e di Qe Jom e Qart...eDi Qe Te Pelqej Se e Kom Stilin Shum Hot...Ndal Nalu Pak Se Kejt Je bo Crazy Me Mu Zbon Mu Ngut Edhe Pse Jom Sexy Lady...Sjom Si Femnat Tjera e Kom Vleren Shum te Madhe Duhesh Mu Mundu Vech me Mu Me Pi ni Kaffe...Paret Nuk Um Vyn Se Pare Kam boll..Me Pare Sun um Blen Manikin My Love ... Se Jom... Elegante Bombastike Ta za Venin Edhe... Per Me Kon Femna Jote Duhesh Me Kon Supermen...Se Jom Shum e Shpejt e Perndryshe Sun em Zenn...

Zemer Je Shume Omel ...
Ka t'Sho Pom Shtin Met Honger...
i Ki Te Tona T'miratt Rafsh Prei Syve Dei te ... uuu Ajajaja Pom Bon Kejt Tralalala ...uuu Ajajaja ...Lochk Po Ma Qet Tyminn...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)