Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Pika Ime E Nxehte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte jemi ne lart ...
Heee .. heee .. hee
Ne lart ...

Hey , sonte pauzo (Stop)
ska dilema as numra në flet (Jo)
trupi në lëvizje për akull në krisje
je pika ime më e nxet .
Dj, please play,
gotat lart shkoj më
zotërinj e zonja
bashk , ne fluturojmë .

Reff:
Ne e bëjm si dim vet
toka ska gravitet
sonte jemi ne lart
ne e bëjm si dim vet
ti je pika ime e nxet
që më mban gjithon lart .

Heee .. heee .. hee
Ne lart ...

Hey , sonte pauzo
ska dilema as numra në flet
trupi në lëvizje për akull në krisje
je pika ime me e nxet .
Dj, please wait ,
gotat lart shkoj më
zotërinj e zonja
bashk , ne fluturojmë .

Reff:(2x)
Ne e bëjm si dim vet
toka ska gravitet
sonte jemi ne lart
ne e bëjm si dim vet
ti je pika ime e nxet
që më mban gjithon lart .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)