Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Genta Ismajli - Mos U Ndal

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(x2)
Jena na ku jena , jeten na e kena
qashtu qysh e bojna

Kerko per Jeten edhe mos u ndal
Vallzo per Jeten edhe mos u ndal
Qendro kurr smundesh me pran meje ma
Beso se kurr kurgjo hala su ndal

(x2)
Zemer ty te Ndjeeej
Shpirti ty te Ndjeej

(x2)
Lujna na sa Lujna
edhe apet mujna, forcen na githmone e kem

Kerko per Jeten edhe mos u ndal
Vallzo per Jeten edhe mos u ndal
Qendro kurr smundesh me pran meje ma
Beso se kurr kurgjo hala su ndal

Zemer ty te Ndjeeej
Shpirti ty te Ndjeej
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)