Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shyhrete Behluli - Moj E Mira N'der Te Stanit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Moj e mira
Oh ne dere te stanit o
Moj e mira
Oh ne dere te stanit o

A i ke pa
O mestet e djalit o
A i ke pa
O mestet e djalit o

I kam pa
E ikam qendis e o
I kam pa
E ikam qendis e o

Lule m'lule
O i kam hujdis e o
Lule m'lule
O i kam hujdis e o

Po kuven e
O qika me qiken o
Po kuven e
O qika me qiken o

Ty bre djal
O te raft ni pik e o
Ty bre djal o
te raft ni pik e o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)