Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Fol Qka Ta Don Zemra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nese sonte vjen afer meje
ti e mir ... une prej teje
Shum kam qef me t'pa sy me sy
... veq me ty

Edhe pse ende nuk me thu
buzet po te digjen per mu
Se nuk vjen tani pa kanga
...

Ref (2x):
Fol qka ta don zemra
mos e kqyr per pak
Krejt qka don prej meje
sonte do ti jap
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)