Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shpat Kasapi - Njeher Zemra Falet

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shum kujtime ka kjo zemra ime
ky shpirti im
Shum kujtime mi le lendime
dhimbje pa mbarim

Sa e bukur ishe zemra foli ndryshe
nuk me deshte fort
Me dole tradhtare

Ref (2x):
Ti je e mire se edhe une kam zemer
sikur ti njesoj ti je mire se prap
te une do te kthehesh jo me ste pranoj

1 her zemra falet
1 her zemra ndalet

Kurr sum don tradhtija mbaron dashuria
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)