Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sonte hajde buzen falma
shpirtin tim ti ringjallma
hajde mos em rrin karshi

se te dua vetem ty...2x...
Sagapo Sagapoo,I LOVE YOU,I LOVE YOU
te dua zemra ime

sa shume une TE DU....
Sonte hajde buzen falma
shpirtin tim ti ringjallma
hajde mos em rrin karshi

se te dua vetem ty...2x..
TI AMO,TI AMO

Seni seni seviyorum
Te dua zemra ime
Sa shume une TE DUU...
Sagapo Sagapoo,I LOVE YOU,I LOVE YOU
te dua zemra ime

sa shume une TE DU....
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)