Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Bounce With The Star

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ka gjithmon nje Hit t'par
n'rrugen qe ti e ndjek
ku ecen vec me koken lart
ti je tipi perfekt
as se mendo`o`o`n se ka
nje vend me drita plo`o`o`T ne univers .

Zemrat ne party bojn bounce
por kjo s'eshte e vertet
me e mira dit e dit lart
ka elektricitet
ate qe do o o e gjen , atje
s'eshte iLuzio'o'on e kupton nga ne .

When it floor then never give up
it's the time go out, go up now
take another track keep hell up
with the bounce right now
bounce right now .

Reff:
C'Come on bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star
C'Come bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star !

Une nuk e kom kohen e teper
se nuk eshte me aj Bimi i vjeter
por ti vetem qesh , dhe un me shikim
afer teje e gjej veten
un zdi te ndali jali erdha vec tet ftoj te dalim
mere ket fjalen lali , perktheje dhe kaq .
Une nuk e kuptoj Mr.Fo aj rrin n'cep
nuk e di cka mendon fiks tip si ti perparon
dikush si ti me intereson
yjet i prek nese don
ky esht fat dhe kaq mjafton
neser s'jam nese jam sot
jam i vetmi opsion qe me qef e pranon!

When it floor then never give up
it's the time go out, go up now
take another track keep hell up
with the bounce right now
bounce right now .

Reff:(2x)
C'Come on bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star
C'Come bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star !

The star ` Stop
It's big City Star ' star
The star ..

Reff:(2x)
C'Come on bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star
C'Come bounce with the star, with the star
Come bounce with the star, with the star !
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)