Më mbaj mend (për 1 muaj)

Arta Bajrami - Per Ty Vitoria

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sot te mbaj ne krah
Dhe frymen ta ndjej
Se ti me sheron
Kur ilaq nuk gjejj
Ma ndryshove jeteen
Ma ushqeve dashuri
Kur dikur ste kisha
Binte vetem shi
Nje dit do te rritesh
Sdo te jeh me femij
Cdo hap ne jeten tende
Mua do t'me kesh
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)