Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tuna - E Para Dhe E Fundit

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
All right all right all right
Okey okey Okey
Big Bang ..
All right all right all right
Yeah yeah !

Mun mi marr krejt
Ti smunesh me m'prek
Jam perpara teje bitch
Ti s'munesh me m'njek
Non-stop po m'sheh TV ose lexon per mu n'gazet
Sa her permenet emri jem aty o tem e nxet
Me thon qe sun e boj por une prap e boj
Presin kur po bi e presin kur gaboj
Por une mes e njejt jo kurre une nuk nderroj
E ju qe keni met mrapa nuk kam qa ju bej
Veq ju them juve:

Ref:
Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte

2:
Mun mi marr krejt
Ti smunesh me m'prek
Jam perpara teje bitch
Ti s'munesh me m'njek
Non-Stop po m'sheh TV ose lexon per mu n'gazet
Sa her permenet emri jem aty o tem e nxet
Me thon qe sun e boj por une prap e boj
Presin kur po bi e presin kur gaboj
Por une mes e njejt jo kurre une nuk nderroj
E ju qe keni met mrapa nuk kam qa ju bej
Veq ju them juve :

Ref:
Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte

Tung tung kiss bye bye
All my lady say
Tung tung kiss bye bye all fella say
Tung tung kiss bye bye une ja u boj
Tung tung kiss kom faj
Jam e para dhe e fundit
Une mes e njejt un mes e para dhe fundit
Une mes e njejte une mes e njejte
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)