Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - 23...53

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
KUSH NISET ME BO' SEVDA
NE MOSHEN E PLEQERISE
MJER'ATE QE E RRE MENJA
KUJTON VITET E RINISE

PO TE PYES PO TE PYES
PO TE PYES SA VJEC JE
UNE JAM UNE JAM
UNE JAM 23

PLEQERINE ASKUSH S'E DO
ZEMRA KURRE NUK PRANON
DEL NJE RRUDHE DEL NJE THINJE
KOHA IKEN MOSHA SHKON

PO TE PYES PO TE PYES
PO TE PYES SA VJEC JE
UNE JAM UNE JAM
UNE JAM 53
53 53 53 VERTET I KAM
23 23 23 NE SHPIRT UNE JAM
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)