Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Skeni Shmek

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref.x2

Munohni t'jeni shmek si na a
amo nuk jeni
doni mu bo sikur na
amo nuk dini
now we the best
and we are in the top me
now here we go nobody can stop me

GT:

Yo un e boj hot man
une sjom fat man
kejt e dini qe kur une vi vi
une sjelli fat man
jom ma perfekt man
edhe pa autotune
un sillna shpesh qata e boj...
prekni pausat prap zoni jem nihet
na to t'esrtades prap ai tipi o ka shihet
qashtu jom une baby tamoin qysh e lyp ti
po don me tpas baby a mos jam i dyti
prit edhe pak se vera o ka vjen
nmaja tsuksesit edhe mu um gjen
i numroj paret sa as vet nuk e di
qo kryt ma nalt man
une jom permi o
bohna boom bohna keq
now we got money'
kom respekt kom shoqni
qata sun um nalni
i kom krejt sene qe ata um xhelozojn
mbledhi te ton po apet sum zevendson

Ref.x2
munohni tjeni shmek si na na
amo nuk jeni
doni mu bo sikur na
amo nuk dini
now we the best
and we are in the top me
now here we go nobody can stop me

2 Ton:

Se kom problem me zgjedh se .......
dikur i kom ...vet tash pritoj mu nal
ejj flet me dy fjal mthu qa bone
pse su nala me t'fol ...
jom internacional me plot ideja
jom ma miri prej ma t'mirve ti um thir abeja
ki qef me dit insipirmin ku e mar
ti e din ku jom e meritoj venin e pare
veq pak se o reni jem
une vi vet tash pa refren
ti pe don qishtu stilin tem
me ardh e ty shoqja s'tlen
nuk o problem nese sillesh perreth meje
fjalen e pare ta hupi hajde gjeje

Ref.x2
Munohni t'jeni shmek si na a
amo nuk jeni
doni mu bo sikur na
amo nuk dini
now we the best
and we are in the top me
now here we go nobody can stop me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)