Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Askush Nuk Eshte Si Ti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here i mbylli syte
Te shohe
Te preki e te ndjej
Sa humbi mendjen time me
Pas veti nuk e gjej

Kur ky iluzion kalon
Me shume me mungon
Dhe afer jem nga depresioni
Qe me kercenon

Reff:
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk eshte
I embel
Ashtu siq je ti
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk flet si ti
Askush nuk puth si ti

Sa her i hapi syt
E ne shtrat nuk te shohe
Orej qe ike ti
Momente te mira nuk njohe
E malli per ty qdohere
E me shume me vret
Zemer thyer e lenduar
Prej qe me le vet

Reff:(4x)
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk eshte i ëmbel
Ashtu siq je ti
Ti sje ti sot
M'ka marr malli
Zemer per ty
Askush nuk flet si ti
Askush nuk puth si ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)