Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Pse

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse
Narananana

Besa e jote me vret
Pa ty nuk jame e drejt
Nuk dua te rri vet
Smundem me te duroj
Qdo nat te kerkoj
Keshtu smund te vazhdoj

(2x)
Vitet qe shkuna ne pritje
E ta pate drite
Shpresova te takoj

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kame

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Zemren ma thene (ooo)

Psee

Besa e jote
Me vret
Pa ty nuk jam e drejte
Nuk dua te rri vet
Smundem me te duroj
Qdo nat te kerkoj
Keshtu smund te vazhdoj

(2x)
Vitet qe shkuna ne pritje
E ta pata drite
Shpresova te takoj

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojen
Afer ste kam

Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Vitet kalojne
Afer ste kam
Pse sonte nuk vjen
Te vetme me le
Zemren ma thene (ooo)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)