Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Mira Janji - Doruntina Dhe Kastro I Zi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Fjalen, po besen kush do ta mbaj?
Kush do me rikthej tek ty nene?
O shqiptar o amon oooo,
Vuaj, vuaj pa ty
Pa ty si do t'ia bej
Tek nena ime kush do m'kthej

Behu gati se po vij
Nenes t'i ngrohim shtepin'
Ngjitu moter ti mbi shpin'
U ringjall ky Kastro i Zi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)