Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - Ekatherina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Blind as a bat, put down in a trap
my life was flat more less a crap.
Then you showed up, shinning from above.
Everything stop, hence i've been in love.
Trust me or not, i'm still feeling fine.
I mean it not as once upon a time.
Back in 1999 when i touched your glove.
I knew you were mine.
Hence i'm still in love.

(x2)
Ay Katerina, i was just a dreamer
Ay, Katerina till the day i've seen ya.
Ay, Katerina i'm mad about ya.
Ay Katerina ever since i've seen ya.

Blind as a bat, put down in a trap
my life was flat more less a crap.
Then you showed up, shining from above.
Everything stop, hence i've been in love.

(x2)
Ay Katerina, i was just a dreamer
Ay, Katerina till the day i've seen ya.
Ay, Katerina i'm mad about ya.
Ay Katerina ever since i've seen ya.

IN YA YEAH! (x7)

(x3)
Ay Katerina, i was just a dreamer
Ay, Katerina till the day i've seen ya.
Ay, Katerina i'm mad about ya.
Ay Katerina ever since i've seen ya.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)