Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valon Suma & Qendrim Lutfiu - Luaj Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Valon Suma :
Prej at nate kur te pash
shpirt e zemer krejt ti dhash
moj e bukura e mamit
ja kalon zanes se malit

Qendrim Lutfiu:
Plotsoja deshiren djalit
mos e le t'vuaj nRini
e dim mir qe te dy
Se ska jet pa dashuri

Valon& Qendrim
Luaj zemer luaj ti Luaj me beqar te ri
Luaj ti se skam qka tboj se veq ty te dashuroj 2x

Valon Suma:
Prej at nate kur te pash
shpirt e zemer krejt ti dhash
moj e bukura e mamit
ja kalon zanes se malit
Qendrim Lutfiu:
Plotsoja deshiren djalit
mos e le t'vuaj nRini
e dim mir qe te dy
Se ska jet pa dashuri

Valon&Qendrim:
Luaj zemer luaj ti Luaj me beqar te ri
Luaj ti se skam qka tboj se veq ty te dashuroj 2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)